• 13
    • 7
    • 5
    • 4
    • 1
    • 0
Müzik dünyamızın güler yüzlü menajeri Gizem Utku hayatını kaybetti. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Otelcilik bölümünü bitiren Gizem, daha sonra müzik dünyamızın mutfağında çalışmalar yapmayı seçti. Önceleri Ogün Sanlısoy, Absence, Aseton ve Haluk Levent gibi isimlerle çalışmıştı. Son olarak Murat İlkan ve Metin Türkcan Akustik Proje’nin menajerliğini yürütmekteydi.
 

Henüz 40 yaşındayken kaybettiğimiz Gizem, yaklaşık 2 yıldır böbrek üstü lenf kanseriyle mücadele vermekteydi. Eski çalıştığı dostlarından Haluk Levent, geçtiğimiz yılbaşı Gizem’in tedavi görmekte olduğu Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyeret etmiş ona sevdiği şarkıları söylemişti. 31 Aralık Cuma günü severleri ve eski çalıştığı dostları tarafından Zincirlikuyu Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.Müzik dünyamızın güler yüzlü menajeri Gizem Utku hayatını kaybetti. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Otelcilik bölümünü bitiren Gizem, daha sonra müzik dünyamızın mutfağında çalışmalar yapmayı seçti. Önceleri Ogün Sanlısoy, Absence, Aseton ve Haluk Levent gibi isimlerle çalışmıştı. Son olarak Murat İlkan ve Metin Türkcan Akustik Proje’nin menajerliğini yürütmekteydi.

 

 

Henüz 40 yaşındayken kaybettiğimiz Gizem, yaklaşık 2 yıldır böbrek üstü lenf kanseriyle mücadele vermekteydi. Eski çalıştığı dostlarından Haluk Levent, geçtiğimiz yılbaşı Gizem’in tedavi görmekte olduğu Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyeret etmiş ona sevdiği şarkıları söylemişti. 31 Aralık Cuma günü severleri ve eski çalıştığı dostları tarafından Zincirlikuyu Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Okumaya devam edin
Yorumlar (0)
Yorumunuz maksimum 180 karakter içerebilir.
Daha fazla karakterde yorum yazmak için Giriş yapabilirsiniz yada Üye olabilirsiniz