• 13
    • 7
    • 5
    • 4
    • 1
    • 0

OnAir Sahne rock ve alternatif kulvarda yayımladığı kaliteli müzikleriyle her geçen gün dikkatleri üzerine çekiyor. Cesur müzik yapım şirketlerinden ONAIR MÜZİK bünyesinde başlayan ve bağımsız müzik için yola çıkan OnAir Sahne 2 yaşında. Bu süre zarfında 120’yi aşkın şarkıyı müzikseverlerle buluşturan OnAir Sahne yolunda ilerliyor.Projenin en büyük özelliği Bağımsız Müzisyenlerin bağımsız kalmaya devam ediyor olmaları. ve bu bağımsız müzisyenler için harika bir deneyim olmaya devam ediyor. On Air Müzik prodüktörü Burak Demirsaran OnAir Sahne hakkında şunları söyledi:

“Bağımsız özgürce  müzik yapabilme ihtiyacı, bu fikrin en temel dayanaklarından birisiydi bizim için.ON AIR Müzik Yapım bağımsız müzisyenlerin çalışmalarını tüm dünya dijital platformlarında yayınlıyor. Güçlü olarak kurduğumuz sosyal medya ağlarımız ve YouTube kanalımızla da tanıtımları destekliyoruz. Ayrıca müzisyenlerimizin kurumsal tanıtım çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Çünkü bizim gözlemlediğimiz bağımsız müzisyenlerin en büyük handikapı yaptıkları çalışmaları duyuracak çalışma, çevre, vb konularda yetersiz olmaları. Onların adına bu tanıtımları kurumsal olarak biz üstleniyoruz.

Bu yapının oluşması için emeği geçen herkesi, katılımcı olan herkesi çok önemsiyoruz. Klişe olarak söylemiyorum ONAIR SAHNE bu yönde çok büyük ve güçlü bir aile olarak genişlemeye devam ediyor.Çünkü istiyoruz ki; müzisyenlerin önü nerede açılacaksa biz destek olarak var olalım ve bir takım kısıtlamalar, yoğun prosedürlü sözleşmeler onlara engel olmasın.Biz müzisyenlerimizi bu platformda bir arada dikkat çekmeye, beraber ek projelerde (Festival, TV programı, basın tanıtımı, vb) yer almaya ve birlikte ses getirmeye başladık, artık farklı fırsatların ve onların hayallerindeki albümlere kavuşmalarının her şekilde destekçisi olabildiğimiz zamanlar. Pandeminin bile engel olamadığı yapımızla her geçen zaman daha da etkin daha da yenilikçi olacağız.”

OnAir Sahne hiç durmuyor; Her geçen gün sistemin fayda oranını arttırabilmek için çalışmalarına devam ediyor. Yavaş gibi görünse de her türlü yeniliği kendi dinamiklerine entegre edip, kendi içerisinde hallediyor. Önünde daha büyük hedefler de ekleyerek; eğitim projeleri, genişleme çalışmaları, teknik çözümler gibi gibi.

Bize de bunca emek ve çabayla bize ulaştırılan farklı ve yeni şarkıları dinlemek kalıyor.

Beyza Uzöğüten Cumbul

ONAIR SAHNE

Instagram
https://www.instagram.com/onairsahne

Facebook
https://www.facebook.com/OnAirSahne

Twitter
https://twitter.com/OnAirSahne

YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=w6LWZAgB5G0&list=PLdfqdXCa1C2QtSxm_mDsW35-cLFonbtF7&index=1

Spotify Playlist
https://open.spotify.com/playlist/06q8xE5Svoucn5BzrptSIq?si=j1I8uuzjQbeOVGzpNeYi3A

Okumaya devam edin
Yorumlar (0)
Yorumunuz maksimum 180 karakter içerebilir.
Daha fazla karakterde yorum yazmak için Giriş yapabilirsiniz yada Üye olabilirsiniz